mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

I Liga Trofej Novog Sada PDF Štampa El. pošta
Napisao Administrator
subota, 17 mart 2012 10:24

Dobar ritam!

Ekipa koja se takmiči u I Ligi Trofej Novog Sada odigrala je protekle nedelje dve utakmice. Kao gosti protiv ekipe VST-a i kao domaćini zaostalu utakmicu protiv ekipe Vojvodine.

Otišli smo na megdan direktnom konkurentu za plasman, ekipi VST-a. Nakon poteškoća i neizvesnosti da li ćemo stići na vreme u salu Osnovne škole Djordje Natošević, bilo je teško očekivati dobru igru naših igračica na startu utakmice. Prvi set smo izgubili isključivo na naše greške u završnicama poena i na taj način olakšali protivnicama da osvoje bod. U nastavku druga priča što se tiče nas samih. Sve je došlo na svoje, servis je bio napadački, smanjene greške u napadu, i mnogo veća požrtvovanost u odbrani rezultirale su osvajanje drugog seta. Odlučujući set smo ogirali još bolje od prethodnog, a protivnice nisu imale snage da uzvrate. Sa naše strane su se nizali dobri potezi a preko mreže greška za greškom. Na kraju veoma važna pobeda za naš tim.

VST - ŽOK FUTOG 1:2 (25-21, 16-25, 6-15).

Sinoć smo u sali Osnovne škole Miroslav Antić odigrali zaostalu utakmicu kojom je trebao da počne nastavak prvenstva. Dočekali smo ekipu Vojvodine i zabeležili novu pobedu, ukupno četvrtu u drugoj polusezoni uz nijedan poraz. Bez obzira na činjenicu da smo bili apsolutni favoriti, u meč smo ušli sa dozom resprekta kako je i zahtevao trener Sladović. Na ovoj utakmici smo bili uskraćeni za pomoć prvog tehničara ekipe Miljane Lukić zbog prehlade. Na njeno mesto je prekomandovana Ivana Kovačević, koja nastupa za drugi tim našeg kluba. Promena tehničara nije omela planove tima i brzo smo se navikli na novonastale uslove. Vrlo ubedljivo smo slavili i što je najbitnije igrali odlično u svakom momentu bez obzira na veliku rezultatsku prednost. Ekipa Vojvodine nije mogla da se konsoliduje i pruži dobru partiju izuzetno motivisanim igračicama iz naših redova. Na kraju ubedljiva pobeda od 2:0.

ŽOK FUTOG - ŽOK Vojvodina 2:0 (25-6, 25-11).

Poslednje ažurirano subota, 17 mart 2012 10:46