mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

3. kolo II lige Srbije, grupa Sever, ŽOK FUTOG - Ruma PDF Štampa El. pošta
nedelja, 30 oktobar 2011 13:06
Prvotimke ponovo maksimalne!

Danica Colić, tehničar ŽOK FUTOG

Odigrano je 3.kolo druge lige Sever i još jedna maksimalna pobeda naših odbojkašica. Trener Milićević je na ovoj utakmici odmarao neke devojke ali one koje su igrale pokazale su da se na njih mora ozbiljno računati.
Na večerašnjoj utakmici protiv mlade ekipe Rume naše devojke su pokazale da ozbiljan i odgovoran pristup utakmici bez obzira na protivnika mora doneti rezultat.
U prvom setu počela je postava: Colić, Mrđan, Mihić, Milosavljević, Tomić, Barišić i libero Lazendić. Naše devojke su počele malo u grču ovu utakmicu  i sa nekoliko grešaka u polju dozvolile da ekipa Rume drži priključak u rezultatu. Međutim polovinom seta na servis Colić naše devojke stiču prvu veću prednost (15:10), koju do kraja seta uvećavaju za konačnih 25:16.
U drugom setu naše devojke počinju furiozno prvo 5:0, a odmah zatim na servis Mihić dolaze i do 12:2. Mlade odbojkašice Rume nisu imale rešenja za odličan servis i vrlo dobar blok naših devojaka. Trener Milićević usled tako velikog vođstva šansu pruža i našim mladim igračicama Ljubičić i Ivanović koje su imale priliku da pokažu šta znaju. Međutim malo trema malo nedovoljna angažovanost starijih igračica dovode do toga da se prednost počela polako topiti. Pri rezultatu 21:18 trener vraća Colić i Tomić koje unose potrebnu sigurnost i rutinski završavamo set rezultatom 25:19. ovaj set je počela postava Colić, Galić, Barišić, Milosavljević, Tomić, Mihić i libero Lazendić.
Treći set je odigran rutinski gde su se mlade igračice Rume već predale pa je našim devojkama ostalo da rutinski završe meč. I u ovom setu su šansu dobile mlade igračice ali ovoga puta uz pomoć starijih i njihovu veću ozbiljnost nisu dozvolile protivniku da se približi. Set je završen rezultatom 25:14 za maksimalnu pobedu naših devojaka.
U sledećem kolu naše devojke očekuje gostovanje ekipi KI 0230 u Kikindi koja je uvek nezgodna na svom terenu i koja će sigurno iskorstiti priliku da nas namuči ako joj damo šansu. Nadamo se da će naše devojke ozbiljno svatiti ovo gostovanje i da će nas i ovoga puta obradovati sa nova tri boda.

Sastav:

ŽOK FUTOG: Skopljak(L2), Milosavljević(7p,2g), Tomić(8p,2g), Lazendić(L1 2g), Ljubičić(1g), Mrđan(6p,0g), Colić(3p,1g), Drobac, Mihić(8p,2g), Galić(5p,1g), Barišić(7p,2g), Ivanović.

ŽOK FUTOG-Ruma 3:0 (25-16, 25-19, 25-14).