mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Napisao Administrator
nedelja, 20 mart 2011 23:51

Sjajne pionirke se plasirale dalje, juniorke u svom ritmu...

Ovaj vikend otvorile su izabranice Gorana Bogdana u okviru treće gradske lige, na domaćem terenu protiv ekipe VST-a. Ekipa iz Novog Sada došla je u Futog kao apsolutni favorit i lider na tabeli sa samo jednim izgubljenim setom.

Opravdale su očekivanja igračice VST-a i ostvarile pobedu 2:0. Obzirom da je naš sastav bio dosta oslabljen ne igranjem par igračica zbog prehlade, možemo biti zadovoljni ostvarenim. Prvi set je vredan zaborava i rezultat je glasio 4:25. Tek u drugom setu pružamo dostojniji otpor i meč je završen rezultatom 18:25.

ŽOK FUTOG - VST 0:2 (4-25, 18-25)

Kadetkinje trenera Stevana Sladovića gostovale su u Novom Sadu ekipi NS Voleja koja drži visoko treće mesto na tabeli. U ne baš najboljim uslovima za igru, malobrojna publika imala je šta da vidi. Prvi set je pripao našoj ekipi koja je nadmudrila protivnice u svim segmentima igre. Našim kadetkinjama je sve polazilo za rukom i zasluženo rešavamo prvi deo igre u našu korist 19:25. Drugi set karakteriše odstupanje od taktike naših igračica, veoma lošom igrom uspevamo samo da spasemo čast, rezultat je bio identičan kao u prvom setu koji ovoga puta pripada domaćinu 25:19. Treći odlučujući set je bio veoma uzbudljiv, smenjivali su se sjajni potezi na obe strane. Sve do samog kraja se nije moglo naslutiti ko će uspeti da zabeleži trijumf. Ipak, više sportske sreće imale su igračice iz Novog Sada i rezultat je glasio 15:13.

NS Volej - ŽOK FUTOG 2:1 (19-25, 25-19, 15-13)

Juniorke su u subotu dočekale ekipu Smeča iz Veternika. Pored toga što naša ekipa nije bila kompletna, zbog bolesti i povreda, uspeli smo u nameri i zabeležili pobedu. Za juniorski tim su zaigrale naše mlade nade pionirke, na koje mozemo i moramo da budemo ponosni, jer su se brzo snašle i prilagodile zajedničkoj igri sa starijim saigračicama. Početak utakmice karakterisao je dosta grešaka sa obe strane, ali boljim servisom ekipa Smeča je završila u svoju korist prvi set 25:20. U drugom setu naše devojke su dobrim servisom i boljom igrom u polju slavile sa 25:19. Treći set počinje dobrim prijemom servisa i sigurnijim napadom koji donosi prednost našim devojkama da i ovaj set završe u svoju korist 25:15. Četvrti set je protekao u znaku prethodnog i naše juniorke su uknjižile pobedu od 25:19. Na ovoj utakmici pored mladih pionirki priliku su dobile i devojke sa klupe koje su opravdale poverenje koje im je pruženo.

ŽOK FUTOG - SMEČ 3:1 ( 20-25, 2519, 25-15, 25-19)

Pionirsko prvenstvo Vojvodine!

Pred mnoštvom publike, koja je bodrila naš tim, zabeležili smo veoma važan trijumf. Naime, u okviru drugog kola borbe po grupama naše pionirke su slavile u Futogu u Hali Sportova protiv ekipe NS Tim-a sa 3:2. Viđena je sjajna borba sa puno preokreta i mnoštvom prelepih poteza. Dva puta su gošće vodile u setovima ali su ih naše igračice stizale i na kraju prestigle. Treba pohvaliti svakog pojedinca naše ekipe koju su činile Dunja Mandić, Vanja Obradović, Slađana Teofilović, Anja Topolić, Jelena Milić, Milica Grbić, Milica Gradić Ivana Kovačević (K), Milana Bundalo, Julijana Kokerić i Jovana Zima (L). Po završetku utakmice zadovoljstvo nije krila ni uprava kluba, na čelu sa predsednikom, koja je od početka do kraja bila uz naše mlade nade.

Pionirke očekuje nastavak prvenstva pošto su se kao prve u grupi plasirale dalje.

ŽOK FUTOG - NS Tim 3:2 (14-25, 25-17, 22-25, 25-20, 15-7)

Poslednje ažurirano ponedeljak, 21 mart 2011 01:09