mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

Pretraga

13. kolo II lige Srbije, grupa sever, ŽOK Futog - KI 0230 PDF Štampa El. pošta
nedelja, 20 mart 2011 22:59

Pobeda na domaćem terenu!

U okviru 13. kola druge lige Srbije, grupe Sever, naše prvotimke su slavile protiv ekipe iz Kikinde sa 3:1. Susret u ekipi ŽOK Futoga počele su Nišavić, Joldić (L), Mrđan, Panić, Popović, Mihić, Matić.

Početak meča karakterisali su dugi poeni, i takozvana igra "poen za poen". Do prve osetnije prednosti od 9:12 stižu gošće ali naše devojke uzvraćaju istom merom. Prvi tajm-aut u ovom setu zatražio je naš trener prilikom rezultata 13:17, pre svega zbog činjenice da naša ekipa nije nalazila odgovor za dobar napad protivnica. Nakon toga naša ekipa se budi i igra bolje, stižemo do izjednjačenja 20:20 i set se uvodi u uzbudljivu egal završnicu koja pripada nama 27:25. U drugom delu igre naše devojke nikako nisu uspevale da pronađu dobar ritam i igračice Kikinde ga lako rešavaju u svoju korist 18:25. Treći set je većim delom pripao našim devojkama, od samog početka smo stavili protivniku do znanja da više želimo pobedu. Odličan servis Mrđan nas je doveo do prednosti od četiri poena, a kasnije smo tu prednost povećavali, pre svega dobrim blokom i odbranom polja. Tek na kraju ovog dela igre pri rezultatu 21:14, gošće se bude i dolaze do 21:19. U igru se tada vraća Panić koja dobrim napadom vraća samopouzdanje u igru naših prvotimki koje osvajaju set 25:21. Početak četvrtog, na kraju se ispostavilo poslednjeg, seta u ovom meču karakterišu greške na servisu obe ekipe. Prve dobre početne udarce videli smo sredinom seta kada je Sanja Mihić povezala dva as servisa. U nastavku, dobrim blokom pre svih Drobac i Tomić, napadom Panić i odbranom polja Joldić i Mrđan stižemo do 18:11. Nakon toga u igru ulazi tehničar Subašić koja opravdava očekivanja trenera i svojom brzinom dosta podiže nivo igre ekipe. Nakon 22:16, lagano privodimo meč kraju i slavimo rezultatom 25:17

ŽOK FUTOG - KI 0230 3:1 (27-25, 18-25, 25-21, 25-17)