mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

POSLEDNJE PROVERE PRED START ŠAMPIONATA OBAVLJENE PDF Štampa El. pošta
Napisao Administrator
utorak, 22 februar 2011 23:56
Sa velikom dozom optimizma u nastavak prvenstva...

U nedelju smo odigrali protiv ekipe Kleka još jednu prijateljsku utakmicu. Mlada ekipa Kleka se pokazala kao odličan protivnik i naterala naše igračice da pokažu do sada najbolju igru u pripremnom periodu koja je donela pobedu od 3:2.

Prvi set  naša ekipa počinje u sastavu Nišavić, Panić, Tomić, Matić, Mihić Popović i libero Skopljak. Ozbiljan pristup i veoma koncetrisan početak utakmice doneo je dobru igru koja se odrazila i na rezultat, vrlo brzo smo poveli sa velikom razlikom koju smo održavali i povećavali do pred sam kraj seta.
Kod rezultata 21:9 za našu ekipu, naše devojke su stale i dozvolilie pre svega svojim greškama da mlade igračice (devojčice 93 i 94god) počnu smanjivati naše vođstvo. Na kraju, ipak iskusnije, nase devojke dolaze do pobede od 25:18.
Drugi set počinju na poziciji primača Mrđan umesto Tomić i na poziciji srednjeg blokera Drobac umesto Popović. U ovom delu igre, devojke iz Kleka od samog početka kreću jako i čvrsto na mreži gde su se istakle blokerski tandem Đžamić i Jakić kao i tehničar Perić. Naše devojke su ozbiljno shvatile protivnika i držale koncentraciju tokom celog seta koji uspevaju da dobiju 25:20.
Treći set je doneo još otvoreniju igru sa obe strane, malo više nervoze na servisu kod naše ekipe, klečanke koriste i pobeđuju ovom setu 25:21. Naša ekipa je ovom setu dozvolila  da nekoliko servisa protivničke ekipe završi u terenu bez prave reakcije primača i to je ono sto zabrinjava trenera Milićevića ali se nadamo da će do prve utakmice sve doći na svoje mesto.
U četvrtom setu na teren izlaze Nišavić, Tomić, Matić, Mrđan, Drobac, Mihić i libero Joldić, ekipa Žok Futoga počinje ovaj segment igre kao prethodni sa puno grešaka. Klek odmah na početku vodi sa 5:0, međutim odličnim servisom i igrom u polju sa veoma sigurnim napadom vrlo brzo se vraćamo i do kraja seta relativno lako osvajamo poene i dobijamo set sa 25:18.
U petom setu šansu dobijaju Ušćebrka, Lazendić i Galić koje su odigrale sasvim dobro ali su se manjak utakmica sa kvalitetnijim protivnicima i neki tehnički nedostaci pokazali kao prepreka u ostvarivanju boljeg rezultata od poraza u poslednjem setu od 25:17.

Sastav:
Nišavić,Ušćebrka,Matić,Tomić,Mrđan,Panić,Galić,Mihić,Drobac,Popović,Lazendić(L),Skopljak(L),Joldić(L).

U utorak smo odigrali "sparing" sa ekipom Novog Sada i u kratkim setovima izgubili sa 3:1 uspevajući u svim delovima igre, sem u prvom, da pariramo ekipi koja se bori za ulazak u Super ligu Srbije. Bez obzira što nismo nastupili u punom sastavu, devojke su pokazale da se u prvom kolu u Inđiji može očekivati borbenost iz koje će proisteći i dobar rezultat!
Poslednje ažurirano sreda, 23 februar 2011 01:37